1851‘den bugünlere Isparta’da değişmeyen
lezzet Kebapçı Kadir’de
Isparta’nın kendisine özgü en önemli ürünlerinden biride kebap. 1800’lü yıllardan günümüze kadar gelen kebap. Isparta’nın turizm sepetindeki en önemli ürünlerden biri haline geldi. Özellikle Antalya ve çevre illerden kebap yemek için akın akın Isparta’ya gelenler var. Isparta’da kebap kültürünü temsil eden köklü firmalardan biri olan Kebapçı Kadir, 1851 yılından bu yana bu alanda hizmet veriyor.
TARİHİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Kuşaktan kuşağa değişmeyen tek lezzet

Kalite Politikamız

Kebapci Kadir olarak kurulduğumuz günden bu yana ana ilkemiz, sürekli gelişim. Bunu sağlamak için, tüm çalışanlarımızla birlikte iki konudan asla ödün vermiyoruz; hizmet kalitemiz ve ürünlerimizin lezzeti. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayacağımızı ve ancak bundan sonra gelişim göstereceğimizi biliyoruz.

Hizmet kalitesi söz konusu olduğunda herbir çalışanımızın birey olarak Kebapçı Kadir’e katacağı değerin bilincindeyiz. Kalite standardımızı korumak adına onlar için eğitim programları düzenliyoruz.
Gıda güvenliğine ve sağlıklı gıdaya verdiğimiz önem aynı zamanda müşterilerimize verdiğimiz önemi gösteriyor. Bu konuda sektörümüzde hep örnek olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Bizim için ürün çeşitlerimizin lezzeti kadar müşterilerimize yöresel yemekleri tanıtmak da önemli. Temsilcisi olduğumuz zengin yemek kültürünü, aslını koruyarak sunmak amaçlarımızdan bir diğeri.

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin Kebapçı Kadir’ de geçirdikleri sürede huzurlu, konforlu ve mutlu olmaları bizim için çok önemli. Bunu sağlayabilmek adına, yetişkin ya da çocuk, tüm müşterilerimizle yakından ilgileniyoruz.

Farkımız

Tarihimizden aldığımız güç ve tecrübeyi “insan için değer” üretmek vizyonu ile birleştirip yenilikçi ürün ve yaklaşımlarla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
1.

ETİK DEĞERLER VE ŞEFFAFLIK

Çalışma süreçlerimizde en yüksek ahlaki değerleri uygularız. Etik olarak doğru olan davranışları uygulama, teşvik etme ve yayma kararlılığı ile çalışırız.

2.

İNSAN ODAKLILIK

İnsanımız bizim en önemli değerimizdir. Bizim kimliğimizi ve geleceğimizi oluşturular.

3.

MÜKEMMELLİK

Günlük çalışmalarımızda amacımız, sadece üst sınırlarımıza ulaşmak değil onları aşmaya çalışmaktır. Yarattığımız değeri arttırmak için çıtamızı sürekli olarak yükseltmeye devam ederiz.

4.

YENİLİKÇİLİK

Yaratıcılık, girişkenlik ruhu ve değişim cesareti seçimlerimizin arkasındaki itici güçlerdir. Yenilikçilik her başarının anahtarıdır.