slogan

Kalite Politikamız

Kebapci Kadir olarak kurulduğumuz günden bu yana ana ilkemiz, sürekli gelişim. Bunu sağlamak için, tüm çalışanlarımızla birlikte iki konudan asla ödün vermiyoruz; hizmet kalitemiz ve ürünlerimizin lezzeti. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayacağımızı ve ancak bundan sonra gelişim göstereceğimizi biliyoruz.

Hizmet kalitesi söz konusu olduğunda herbir çalışanımızın birey olarak Kebapçı Kadir'e katacağı değerin bilincindeyiz. Kalite standardımızı korumak adına onlar için eğitim programları düzenliyoruz.
Gıda güvenliğine ve sağlıklı gıdaya verdiğimiz önem aynı zamanda müşterilerimize verdiğimiz önemi gösteriyor. Bu konuda sektörümüzde hep örnek olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Bizim için ürün çeşitlerimizin lezzeti kadar müşterilerimize yöresel yemekleri tanıtmak da önemli. Temsilcisi olduğumuz zengin yemek kültürünü, aslını koruyarak sunmak amaçlarımızdan bir diğeri.

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin Kebapçı Kadir' de geçirdikleri sürede huzurlu, konforlu ve mutlu olmaları bizim için çok önemli. Bunu sağlayabilmek adına, yetişkin ya da çocuk, tüm müşterilerimizle yakından ilgileniyoruz.

 

Sertifika ve Belgelerimiz